UpTÜRKİYE SSH ÜÇÜNCÜSÜ


 

Kilim Mobilya Satış Sonrası Hizmet Kalitesi ile Türkiye Birincisi Oldu

Yapılan araştırmalar müşteri memnuniyeti geri bildirimlerinden yüzde 70’ nin satış sonrası hizmetlerden oluştuğunu gösteriyor. Bu farkındalıkla Kilim Mobilya olarak, müşterilerimizin memnuniyetini satış öncesi ve sonrası olarak ikiye ayırıyoruz. Satış öncesi bizim için ne kadar önemliyse satış sonrası için iş süreçleri yönetiminin yanı sıra müşteri bilgileri, gelen talepler, onarımdaki ürünler, iadeler ve işlem sıralarının takibi için 40 kişiden oluşan ekiple çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın fark edilerek ödüllendirilmesi de yaptığımızın işin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Şikayetvar.com tarafından satış sonrası hizmet kanalında birincilikle ödüllendirilmek bizi oldukça gururlandırdı. Kilim Mobilya olarak hedefimiz bu noktada çok net. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti…

Dolayısıyla yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışan Kilim Mobilya olarak, müşterilerimizin kişisel verilerini korumak için 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun her türlü teknik ve hukuki tedbirleri alıyoruz.

Bu farkındalıkla müşteri memnuniyetini, istek-öneri, talep ve şikayetleri karşılamak amacıyla 444 25 49 numaralı tüketici hattı üzerinden, satış sonrasında daima tüketicilerin yanında olmayı kendimize ilke edindik.