Loading...
Up

KURUMSAL


Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde, 1976 yılında usta ellerle attığımız temel sayesinde, bugün Kilim’ in başarı hikayesini yazıyoruz.

Biz, tamamen yerli kaynaklardan aldığımız güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üretiyor ve hizmet sunuyoruz.

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerimizi çoktan aldık bile...

Ama biz yerimizde durmuyor ve kurduğumuz tesislerle, müşterilerimize daha yeni ve geniş yelpazede ürün sunma kapasitemizi artırmaya devam ediyoruz.

Yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarımızla yatak odasından, genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi üretime devam ediyoruz.

Günümüzün, hatta ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatağın ne kadar büyük bir önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Her türlü vücut yapısına uygun çok çeşitli ürün portföyümüzle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Geniş üretim alanına ve yüksek üretim kapasitesine sahip döşemeli grup tesislerimizde; koltuk takımından kanepeye, köşe takımından oturma odası takımlarına kadar çeşit çeşit her zevke hitap edecek ürünlerle hizmet veriyoruz.

Firmamızın kimya alanındaki tesisi olan Yay-Sün 2004 yılından bu yana koltuk, kanepe ve yatak başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veriyor. Geniş üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 5 sünger üreticileri arasında yer alan Yay-Sün son teknolojilerle uluslararası kalite standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor.

Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz.

Türkiye genelinde ve Dünyanın birçok ülkesinde yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyoruz.

Kilim olarak çalışmalarımızı EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Kilim kurumsal alt yapımızı ve modern üretim tesis faaliyetlerimizi, yüksek kalite standartlarında, en ileri teknolojilerin yanı sıra yenilikçi uygulamalarla her geçen gün geliştiriyoruz.

KİLİM Güvenilirliği anlayışıyla; toplumsal olarak hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; her yönüyle güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan markayız.

Bu başarı hikâyesini yaşamamızda ve sürdürmemizde emeği olan KİLİM Sinerji yaklaşımıyla katkı sağlayan, işine sadık, enerjik, son derece profesyonel çalışanlardan oluşan her bir departmanımız, iş ve çözüm ortaklarımızla “mutlu Kilim Ailesi” oluşturarak, markamızın gücüne güç katıyoruz.Bu başarı hikâyesini yaşamamızda ve sürdürmemizde emeği olan KİLİM Sinerji yaklaşımıyla katkı sağlayan, işine sadık, enerjik, son derece profesyonel çalışanlardan oluşan her bir departmanımız, iş ve çözüm ortaklarımızla “mutlu Kilim Ailesi” oluşturarak, markamızın gücüne güç katıyoruz.

Yaşam stilini detaylara,rahat bir tarza dönüştürmek isteyenlere Bir Kilim Yeter.

Bu gurur da bize yeter.

Firmamızın kuruluşundan bu güne dek;
kararlı, vazgeçmeyen, ideal ve hedeflerine durmadan
ilerleyen başarı için mücadele veren yönetim kurulumuz...

DEVAMINI OKU

Şirketimizin hedeflerine uygun, nitelikli adayları seçmek.
Değişen sistemler ve iş koşullara uyum sağlayabilecek, katılımcı ve öğrenen organizasyonlar oluşturmak.
Çalışanlarımızı İşletmemizin en değerli varlığı olarak görmek...

DEVAMINI OKU

Kilim Mobilya A.Ş. olarak gerek iç piyasa gerek yurt dışı fuarlarına, aktif katılımlarımız bulunmaktadır.
Bir çok dünya mobilya markalarınında bulunduğu fuarlarda Kilim Mobilya A.Ş.  olarak katılımlarımız sürüdürmekteyiz. 
Önümüzdeki bir çok fuar ve tanıtımlarda bulunma planlarımız hedeflerimiz arasında.

DEVAMINI OKU

Kilim Mobilya A.Ş. (“Kilim”) bilgilendirme politikasının temel amacı, ticari sır kapsamı dışındaki gerekli bilgilerin ve açıklamaların ilgililere zamanında, doğru, eksiksiz, anlaşılabilir, kolay ve düşük maliyetle ulaşılabilir olarak, eşit koşullarda iletilmesinin sağlanmasıdır.

DEVAMINI OKU

KİLİM MOBİLYA, tasarlayıp ürettiği kaliteli ve rahat ürünlerle yaşam kalitemizi artırmayı hedeflerken ‘’SAĞLIKLI YAŞAM, SAĞLIKLI ÇEVRE İLE OLUR’’ düşüncesini ilke edinir.

DEVAMINI OKU

Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı hedefleyen, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Yaşam Alanlarına Güven, Kalite ve Değer Katan Rahatlığı Üretmeyi Kendine Amaç ve İlke Edinen Firmamız İçin...

DEVAMINI OKU

Evrensel Standartlara Uygun, Dünya Genelinde Her Yaşam
Alanına Sevgiyle ''Bir Kilim'' Üretmek...

DEVAMINI OKU

Firmamız çeşitli prensip ve hedefleri doğrultusunda giderken, birçok başarılara imza atmıştır.
Gerek başarılarımız gerek hedef ve projelerimiz için hızla çalışmaya devam ederken kamuoyuna basın aracılığı ile birçok soru 
ve firmamız hakkında çeşitli bilgileri aktarmaktayız...

DEVAMINI OKU

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde, 1976 yılında usta ellerle attığımız temel sayesinde, bugün Kilim’ in başarı hikayesini yazıyoruz.
Biz, tamamen yerli kaynaklardan aldığımız güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üretiyor ve hizmet sunuyoruz.

DEVAMINI OKU

Kurumsal logomuzu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.